بهترین کبابی های تهران | بهترین چلوکبابی

بهترین کبابی های تهران

یکی از غذاهایی که همیشه طرفداران خاص خود را دارد، کباب است که در بهترین کبابی های تهران ، می توان آن را در کیفیت عالی و طعمی دلنشین یافت. هنگامی که به سراغ بهترین چلوکبابی می روید، بوی عطر کباب و ریحون و نان داغ، شما را با خود همراه می کند. در اینجا لیستی از کبابی های خوب تهران آورده شده است.

نایب، بهترین کبابی تهران

این یکی از قدیمی ترین برندهای کبابی است که غذاهای خوش طعم و نابی را به مشتریان خود ارائه می کند.این که از بهترین کبابی تهران است، در نقاط مختلف شعباتی داشته و پس از سال ها فعالیت طی پنج نسل، همچنان کیفیت غذاهای خود را در سطحی عالی نگاه داشته است.

بهترین کبابی های تهران

چلوکبابی شمشیری

این رستوران، در ابتدا در بازار تهران راه اندازی شد و در این صنعت، پیشرو بوده است. شما می توانید در این رستوران که دارای شعبه هایی در بخش های مختلف تهران است، از سالاد بار رایگان استفاده کرده و غذایی خوشمزه و کباب هایی خوش طعم را میل کنید.

کبابی حاج مرشد

این کبابی، به دلیل قدمتش در بازار، از سوی بسیاری از بازاریان شناخته شده است. این رستوران که از بهترین کبابی های تهران است، غذاهای خود را در سینی های بزرگ چهار الی پنج نفره سرو می کند و به دلیل طعم عالی کباب هایش، شهرت زیادی دارد.

بهترین کبابی های تهران

چلوکبابی قدح

یکی دیگر از چلوکبابی های شناخته شده در تهران، چلوکبابی قدح است که شهرتش در میان توریست هایی که از بازار بازدید می کنند، کاملا مشهود است. این کبابی، سینی های بزرگ مستطیل شکلی را برای سرو غذا در نظر گرفته است که سیخ های بزرگ کباب های کوبیده، جوجه و چنجه را در آن ارائه می کند. تمامی این غذاها از گوشت تازه بوده و طعم دلنشینی را منتقل می کند. می توانید آن ها را با برنج ایرانی، کره محلی و ته چین های زعفرانی میل کنید.

کبابی مسلم

این رستوران که از بهترین کبابی های تهران به شمار می آید، در مقایسه با دیگر رستوران های معرفی شده، قدمت کمتری دارد، اما به دلیل کیفیت بالای غذاهایش، به سرعت محبوب شده است. صف های طولانی در سبزه میدان، گواه این است که می توانید طعم واقعی کباب تهرانی را در این چلوکبابی حس کنید. برای مشاوره در خصوص راه اندازی کبابی موفق، می توانید با بلوکازا همراه باشید.