بهترین رنگ برای طراحی کافی شاپ | دیزاین کافه با تنوع رنگ

بهترین رنگ برای طراحی کافی شاپ | دیزاین کافه با تنوع رنگ

انتخاب بهترین رنگ برای طراحی کافی شاپ، از آن جهت دارای اهمیت است که به خوبی می تواند در تاثیرگذاری بر مشتریان، موثر باشد. شما باید بدانید که کدام رنگ ها با هم ترکیب می شوند و چگونه یک طرح رنگی دلپذیر ایجاد می کنند. چند طرح رنگی و پرطرفدار در اینجا آورده می شود تا به شما ایده ای درباره دیزاین کافه با تنوع رنگ، به شما بدهد.

بهترین رنگ برای طراحی کافی شاپ

لیستی از بهترین رنگ برای طراحی کافی شاپ

طرح رنگ روشن

از طرح رنگ روشن اغلب، در کافی شاپ استفاده می شود تا اتاق کوچک را بزرگتر از آنچه هست نشان دهد. علاوه بر این، رنگ ‌های روشن فضایی آرام را تداعی می‌ کنند که آنها را به انتخابی عالی برای رستوران‌ها و کافه های مجلل تبدیل می ‌کند.

رنگ ها: بژ، سفید، زرد کم رنگ، خاکستری روشن

طرح رنگ تیره

یک طرح رنگ تیره، به عنوان بهترین رنگ برای طراحی کافی شاپ و برای ایجاد محیط های صمیمی و رمانتیک بسیار عالی است. از این ترکیب، برای برخی از کافه ها، رستوران های مد روز و رستوران های کوچک رمانتیک استفاده می شود.

رنگ ها: زرشکی، قهوه ای، بنفش، سرمه ای، سبز تیره

بهترین رنگ برای طراحی کافی شاپ

طرح رنگ گرم

در دیزاین کافه با تنوع رنگ، رنگ های گرم بسیار هیجان انگیز و روشن هستند و تحریک بصری زیادی برای مهمانان شما ایجاد می کنند. اما، از آنجایی که این رنگ ها بسیار روشن هستند، پس از مدت زمان طولانی می توانند، کثیف شوند. طرح‌ های رنگی گرم، برای موسسات با حجم بالا مانند فست فود ایده‌آل است.

رنگ: زرد، سفالی، نارنجی، قرمز، طلایی

طرح رنگ خاکی

این طرح رنگی، به عنوان بهترین رنگ برای طراحی کافی شاپ، قرار است رنگ هایی را که معمولاً در طبیعت یافت می شوند، منعکس کند. از همین روست که دارای رنگ های قهوه ای و سبز زیادی و همچنین برخی رنگ های خنثی است. یک طرح رنگ خاکی برای محیط های آرام و دلپذیر مانند کافه ها مناسب است.

رنگ ها: قهوه ای، سبز زیتونی، بژ، خاکستری، نارنجی تیره

طرح رنگ پاستلی

طرح رنگ پاستلی در دیزاین کافه با تنوع رنگ، بسیار سبک و ملایم است و بیشتر در محیط‌هایی مانند رستوران ‌های کوچک، کافه ‌ها و غذاخوری ‌های معمولی استفاده می‌شود. اما، از آنجایی که این رنگ‌ها بسیار روشن هستند، رنگی تقریباً خنثی دارند که می‌تواند با بیشتر انواع دکور مطابقت داشته باشد.

رنگ ها: آبی آسمانی، صورتی، زرد روشن، اسطوخودوس، سبز کم رنگ

شما می توانید برای راه اندازی و طراحی کافی شاپ خود، از خدمات و ایده های بلوکازا، بهره مند شوید.