رزرو رستوران | تنوع غذا در منو

رزرو رستوران | تنوع غذا در منو

امروزه رزرو رستوران به صورت تلفنی، آنلاین و یا حتی از طریق پیامک امکان پذیر است. این کار تضمین می ‌کند که هنگام ورود، میزی در رستوران مورد نظر برای ناهارخوری فراهم خواهد شد. در بیشتر موارد، ناهار خوری ها برای تعیین میز، پیش از حضور، نیازی به واریز وجه ندارند و تسویه پس از پایان غذا انجام می شود. این در حالی است که وجود تنوع غذا در منو، باعث می شود که اعتماد مشتریان برای برگزاری دورهمی و مهمانی های خود افزایش یابد.

برای رزرو کافه رستوران های بلوکازا به شعبه مورد نظر تماس بگیرید.

روند رزرو رستوران

روند رزرو رستوران

در حالی که این قوانین روند رزرو رستوران امروزه عادی است، در گذشته همه چیز کاملاً متفاوت بود. در گذشته از این روش برای تعیین اتاق های غذاخوری خصوصی در رستوران ها استفاده می شد. رستوران ‌ها هم اتاق ‌های غذاخوری مشترک با چندین میز و هم اتاق ‌های کوچکی برای غذاخوری خصوصی داشتند.

هنگامی که یک اتاق ناهارخوری خصوصی، مشخص می شد، غذا از قبل سفارش داده شده و هزینه آن را پرداخت می کردند تا هنگام ورود مهمانان، سرو شود.

مزیت تعیین کردن میز

اگر رستوران شما این خط مشی را در کارنامه دارد، خوب است به مزیت رزرو کردن میز و اینکه چه سودی برای رستوران دارد، توجه کنید. این می تواند گزینه ای مناسب برای کارکنانتان و مشتریانتان باشد. از سویی دیگر، مدیران باید بدانند در رستورانشان چه می گذرد تا بتوانند کارکنان، ارتباطات و موجودی را هماهنگ کنند و بر اساس تنوع غذا در منو، تقاضای مشتریان را پاسخگو باشد.

وقتی مدیران می دانند که از طریق رزرو رستوران، برای حضور چند مهمان باید انتظار داشته باشند، می توانند کارکنان و منابع را بهتر برنامه ریزی کنند. به علاوه، افزایش این روند، به مدیران سرنخ می ‌دهد که در شب‌ های شلوغ به سرورها آموزش بیشتری بدهند.

تنوع غذا در منو

میزبانی هنگام رزرو رستوران

در حالت کلی وظیفه میزبان این است که انتظارات افراد را هنگام تعیین کردن میز رستوران، برآورده کند. در چنین شرایطی، میزبانان می ‌توانند بهتر پیش ‌بینی کنند که میزها چه زمانی خالی می شوند تا زمان انتظار دقیق‌تری داشته باشند و از شلوغی بیش از حد در مناطق انتظار جلوگیری شود.

از سویی دیگر، می توانند جزئیات غذا را به اشتراک بگذارند. یا اگر کسی در مهمانی، آلرژی غذایی دارد به کارکنان اطلاع دهد. هنگامی که سرورها به این اطلاعات در رزرو رستوران مجهز هستند، می توانند بدون درخواست مشتریان، بر اساس آن و مطابق با تنوع غذا در منو عمل کنند. شما می توانید در شعبات بلوکازا، با خیالی آسوده، مهمانی خود را رزرو کرده و از امکانات و غذاهای عالی این رستوران، بهره مند شوید.