تجهیزات ضروری برای راه اندازی رستوران | لوازم رستوران

تجهیزات ضروری برای راه اندازی رستوران

تجهیزات ضروری برای راه اندازی رستوران ، تا حد زیادی به نوع رستورانی که باز می کنید بستگی دارد. فست فود، رستوران معمولی یا غذاخوری خوب و لاکچری را می توان در نظر گرفت. از سویی دیگر، میزان لوازم رستوران ، متناسب با اندازه آن متفاوت خواهد بود. به طور کلی، شما به تجهیزاتی برای قسمت آشپزخانه، پذیرایی و غذاخوری رستوران خود نیاز دارید.

تجهیزات سیستم فروش در راه اندازی رستوران

یکی از مهم ترین تجهیزات در راه اندازی رستوران، سیستم نقطه فروش است. سیستم های POS می توانند با ردیابی فروش و موجودی شما، فعالیت رستوران داری شما را آسان تر کنند. سیستم های POS به تعیین مقدار دقیق محصول استفاده شده برای هر خرید کمک می کنند. از این رو، متعاقباً می توانید هزینه کالاهای فروخته شده را که یکی از مهم ترین هزینه های رستوران شماست، محاسبه کنید.

سیستم های POS تراکنش های ثبت نام را به رایانه رستوران شما متصل می کنند. این سیستم‌ ها که از تجهیزات ضروری برای راه اندازی رستوران هستند، به شما امکان می‌دهند گزارش‌ها را چاپ کنید تا بتوانید راه‌هایی را برای کاهش هزینه‌های غذا دریافت نمایید.

تجهیزات ضروری برای راه اندازی رستوران

شناسایی تجهیزات کوچک

باید تجهیزات کوچک مورد نیاز خود را بر اساس نوع رستورانی که دارید تعیین کنید. به عنوان مثال، همه رستوران ها به قابلمه، تابه و ظروف مختلف نیاز خواهند داشت. با این حال، یک رستوران مدرن تر، احتمالاً به مخلوط‌کن‌های بیشتری، تجهیزات خرد کردن، کارد و چنگال و تابه‌ های گریل کردن گوشت یا استیک نیاز دارد.

اکثر رستوران ها برای تهیه غذا به میزهای فولادی ضد زنگ و تخته برش نیاز دارند. انواع دیگر لوازم رستوران عبارتند از چرخ گوشت، ماشین ظرفشویی، غلتک خمیر، برش نان، صافی و مخلوط کن که می توان با مشورت لازم از کارشناسان، تجهیزات ضروری برای راه اندازی رستوران را تهیه کرد.

تجهیزات ضروری برای راه اندازی رستوران

تجهیزات کاربردی برای راه اندازی رستوران

بیشتر غذاهای رستورانی در فر یا در فضای باز یا اجاق گاز طبخ می شوند. اندازه و نوع اجاق گاز تا حد زیادی با حجم فروش و نیازهای احتمالی شما تعیین می شود. همچنین برای تهیه غذا به سرخ کن هایی مانند سیب زمینی سرخ کرده، پیاز حلقه ای و سایر غذاهای سرخ شده نیاز دارید. ضمن آنکه دستگاه های گرمایشی به گرم نگه داشتن غذا برای مدت کوتاهی کمک می کنند.

اکثر رستوران ها برای نگهداری غذاهای سرد به یخچال و فریزر نیاز دارند. هنگام رسیدن محموله ها، باید مواد غذایی، از جمله گوشت منجمد را در یک فریزر بزرگ قرار دهید. شیر، تخم مرغ و بیشتر گوشت ها به یخچال نیاز دارند. می توانید برای خرید تجهیزات ضروری برای راه اندازی رستوران ، با کارشناسان مجرب بلوکازا در تماس باشید.