دیزاین میز غذا در رستوران | تزیین میز عصرانه

دیزاین میز غذا در رستوران

دیزاین میز غذا در رستوران مهمترین قسمت رستوران شما است. این محیط و فرهنگ سفارش غذای مشتریان شما را تعیین کرده و برند شما را نشان می دهد. قبل از اینکه درهای رستوران خود را باز کنید، مهم است که صندلی رستوران خود را برای مشتریان آماده کنید. همانطور که به فضای موجود خود نگاه می کنید، باید نحوه چیدمان صندلی خود را برای استفاده حداکثری از این فضا تعیین کنید. در واقع، تزیین میز عصرانه، ناهار و شام، می تواند سبک های مختلفی داشته باشد که خلاقیت شما را نشان خواهد داد

دیزاین میز غذا در رستوران

نکات مهم در دیزاین میز غذا در رستوران

از نکات مهم در دیزاین میز غذا در رستوران، اندازه و شکل فضای ناهار خوری شما دارد که تاثیر زیادی بر نحوه چیدمان آن خواهد داشت و تعیین می کند که چه تعداد نفر می توانید در این محیط جای دهید. هنگامی که این را تعیین کردید، سپس می توانید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید فضای خود را تقسیم کنید.

آیا می خواهید چندین منطقه غذاخوری یا یک منطقه باز بزرگ را داشته باشید. آیا می‌خواهید ناهارخوری‌ های خصوصی که بتوان از قبل رزرو کرد ،داشته باشید؟ همه این ایده ها را در هنگام برنامه ریزی در نظر بگیرید و سپس برای تزیین میز عصرانه، ناهار و شام تصمیم گیری نمایید.

دیزاین میز غذا در رستوران

چیدمان مناسب در فضای غذاخوری

به خاطر داشته باشید که اگر تا حد امکان فضای باز داشته باشید، مانور دادن برای کارکنان بسیار آسان تر است. این امر باعث می‌شود که آن‌ها راحت‌تر مراقب قسمت غذاخوری باشند و متوجه مشکلاتی شوند یا به میزهایی که ممکن است نیاز به سرویس داشته باشند، توجه کنند. همچنین به میزبان اجازه می دهد تا میزهای موجود را به راحتی ببیند تا بتواند به سرعت بنشیند.

تزیین میز عصرانه

تزیین میز عصرانه و دیگر وعده های غذایی، از دیگر نکات مهم است که باید در نظر بگیرید. اگر سفارش دورهمی های خانوادگی و دوستانه دارید، با تهیه پکیج های مختلف می توانید از مهمانان پذیرایی کنید. البته بازار هدف شما عامل دیگری است که می تواند به شما در تعیین نحوه طراحی اتاق غذاخوری کمک کند.

هر مخاطب ترجیحات متفاوتی دارد. آیا به خانواده هایی با بچه ها غذا می دهید یا زوج ها و گروه هایی از دوستان مشتری شما هستند؟ آنها ممکن است غرفه های آرام و زیبا را ترجیح دهد در حالی که اولی متوجه می شود که میز و صندلی برای نیازهای آنها مناسب تر است.

دیزاین میز غذا در رستوران

سفارش دیزاین میز غذا در رستوران

اگر برنامه دورهمی دارید، می توانید با سفارش دیزاین میز غذا در رستوران در بلوکازا، اوقات خوش و به یاد ماندنی را برای خود و دوستان و خانواده خود، فراهم کنید.