سبک های مختلف طراحی کافه | بهترین چیدمان کافی شاپ

سبک های مختلف طراحی کافه

سبک های مختلف طراحی کافه، می تواند در جذب بیشتر مشتریان موثر باشد. از مشتری که با لپ‌تاپ کار می‌کند یا در حال خواندن یک کتاب است، تا گروهی از دوستانی که می خواهند اوقاتی را در یک محیط آرام سپری کنند، کافی ‌شاپ‌ها محل مراجعه طیف وسیعی از مشتریان هستند. فضای داخلی کافه، این امکان را دارد تا مخاطبان خود را درگیر کرده و ضمن ارائه فضایی آرام و راحت، آن ها را به مشتریانی وفادار تبدیل کند. بنابراین، چه به تازگی یک کافی شاپ باز کرده اید یا به دنبال ارتقای دکوراسیون و طراحی خود هستید، ایده های بهترین چیدمان کافی شاپ را دنبال کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را بدست آورید.

سبک های مختلف طراحی کافه

اصول دکوراسیون با سبک های مختلف طراحی کافه

در زیر سه نکته اساسی در اصول دکوراسیون با سبک های مختلف طراحی کافه وجود دارد که باید هنگام تنظیم فضای داخلی کافی شاپ خود به خاطر بسپارید.

معرفی کافه بهترین چیدمان کافی شاپ

معرفی کافه بهترین چیدمان کافی شاپ را در اولویت قرار دهید. برند و ماموریت خود را منعکس کنید. کافه شما در صورتی خاطره انگیز خواهد بود که دارای یک برند قوی باشد که از طریق دکور، کارمندان، خدمات و اقلام ارائه شده شما قابل لمس باشد. برند شما شامل مفهوم، هویت، شخصیت و ماموریت رستوران شماست. دکوراسیون کافه، باید با برند شما سازگار باشد و آن را تقویت کند و فضایی را ایجاد نماید که برای مشتریان آشکار است.

سبک های مختلف طراحی کافه

با نورپردازی مناسب در سبک های مختلف طراحی کافه

در صورت امکان، با نورپردازی مناسب در سبک های مختلف طراحی کافه شروع کرده و از نور طبیعی استفاده کنید و انرژی را ذخیره نمایید. در طول روز، چراغ‌ هایی با نور سرد نیز گزینه‌ای عالی هستند، زیرا مناطق را با رنگ‌هایی مشابه با نور روز روشن می‌کنند. برای ایجاد فضایی آرام در عصر، رنگ های گرم و ملایم ایده آل هستند زیرا کنتراست ملایم تری از تاریکی ایجاد می کنند. با این حال، بسته به برند کافی شاپ خود، ممکن است همیشه از رنگ های سرد یا گرم استفاده کنید.

تعامل بالا با مشتریان با رسانه اینستاگرام

نکته دیگر در موفقیت کافه، تعامل بالا با مشتریان با رسانه اینستاگرام است. مطالعات نشان می دهد که صنعت رستوران داری به رونق خود ادامه می دهد، زیرا مردم از غوطه ور شدن در تجربیاتی مانند بیرون رفتن برای غذا خوردن لذت می برند.

علاوه بر این، با رشد رسانه های اجتماعی، افراد بیشتری مشتاق به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران از طریق تصاویر در سیستم عامل هایی مانند اینستاگرام هستند. تجهیز فضای داخلی با سبک های مختلف طراحی کافه، عناصر چشم نواز و جذابی را برای مهمانان خود ایجاد کرده و آن ها را به مشتریانی وفادار تبدیل کنید. در خصوص راه اندازی کافه خود می توانید از خدمات بلوکازا بهره مند شوید.