طراحی رستوران کلاسیک | دیزاین لوکس

طراحی رستوران کلاسیک

در صورتی که تصمیم دارید رستوران خود را راه اندازی کنید، می توانید طراحی رستوران کلاسیک را انتخاب کنید. این یک سبک فوق العاده در دکوراسیون داخلی رستوران و دیزاین لوکس و جذاب می باشد که می تواند مشتریان را جذب خود نماید. برای کسب ایده هایی بی نظیر در خصوص طراحی فضای رستوران خود، می توانید از مشاوره و راهنمایی کارشناسان بلوکازا بهره مند شوید.

انتخاب سبک مناسب در طراحی رستوران کلاسیک

اگر کار خود را در صنعت رستوران داری تازه شروع کرده اید، انتخاب سبک مناسب در طراحی رستوران کلاسیک مهم نکته خواهد بود.. یک طراحی منحصر به فرد با رنگ ها و دکوراسیون خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید که در سبک کلاسیک، سادگی، مهم ترین نکته خواهد بود.

مفاهیم طراحی رستوران می تواند از کلاسیک تا هیپستر متغیر باشد. رستورانی با یک تم منحصر به فرد را طراحی کنید. از میان تنوع بسیار زیاد تم های طراحی داخلی رستوران، مطابق با سلیقه و انتظارات خود، بهترین گزینه را انتخاب نمایید. در این جا ایده هایی کاربردی در خصوص دیزاین لوکس آورده شده است.

طراحی رستوران کلاسیک

ورودی چشم نواز

با دیزاین رستوران کلاسیک، ورودی رستوران خود را باید به نحوی جذاب و چشم نواز کنید. طراحی خلاقانه درب ورودی رستوران، برای انجام این کار بسیار مناسب است. با استفاده از این ایده‌های طراحی نمای رستوران، درهای ورودی رستوران خود را برجسته کنید. می توانید از رنگ های تند در دیوارهای کناری استفاده کرده و چند میز در فضای باز با روکش کلاسیک انتخاب نمایید.

انتخاب رنگ در طراحی رستوران کلاسیک

همواره رنگ ها، نقش مهمی در انتقال احساسات داشته اند. ما نمی گوییم که شما فقط با استفاده از روانشناسی رنگ قادر خواهید بود افراد را برای سفارش بیشتر ترغیب کنید. با این حال، استفاده از ابزارهای بصری، همواره در جذب مخاطبان بیشتر موثر بوده است.

بهترین رنگ برای دیوار رستوران سایه های قرمز، قهوه ای، سبز، نارنجی، زرد، آبی و بنفش است، اما مهم است که چگونه از آنها و در چه ترکیبی استفاده کنید. طراحی رستوران کلاسیک خوب از رنگ های گرم مانند قهوه ای یا قرمز تیره بهره می برد. شما تصمیم دارید مشتریان خود را تشویق کنید تا استراحت کنند، تا آنجا که می خواهند بمانند و پیش غذا، دسر و یک نوشیدنی اضافی سفارش دهند. اما وقتی صحبت از طراحی رستوران کوچک می شود، از رنگ سفید استفاده کنید تا فضای آن بزرگتر به نظر برسد.

هزینه طراحی و دیزاین لوکس رستوران

هزینه دیزاین لوکس رستوران

در صورتی که برای ایجاد دیزاین لوکس رستوران خود نیاز به مشاوره دارید، می توانید با کارشناسان بلوکازا تماس بگیرید و هزینه طراحی را سوال نمایید.