نمایندگی کافه | هزینه اخذ و اعطای نمایندگی

نمایندگی کافه

اگر اکنون به فکر اخذ نمایندگی کافه هستید، باید بدانید که افتتاح یک کافی شاپ موفق، می تواند یک تجربه ارزشمند باشد. به خاطر شما، افراد زیادی اوقات خوشی را همراه با گفتگوهای عالی با یکدیگر خواهند داشت. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کافه خود را درست کنید. با استفاده از یک نمایندگی معتبر، خواهید توانست، مسیر خود را برای کسب موفقیت در این صنعت، کوتاه تر کنید. ابتدا هزینه اخذ و اعطای نمایندگی را بررسی کرده و در صورتی که برای آن، آماده هستید، کار خود را شروع نمایید.

نمایندگی کافه

تحقیق درباره نمایندگی کافه

اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید، تحفیف درباره نمایندگی کافه است. در واقع، افتتاح یک کافه، به سرمایه گذاری بزرگی هم در زمان و هم در هزینه نیاز دارد. ضروری دارد تا وقت خود را برای درک بهتر شرایط راه اندازی کافه موفق، صرف کنید.

این به معنای ارتباط با برندهای معتبری است که برای اعطای نمایندگی کافه اقدام می کنند. همچنین، می توانید از کافه های زیادی بازدید کنید تا بینش خود را در مورد اینکه می خواهید کسب و کارتان چگونه باشد، کسب کنید.

در نظر بگیرید که چه چیزی شما را از کسب و کارهای دیگر متمایز می کند. درباره پایگاه مشتری خود تحقیق کنید. آنها چه کسانی خواهند بود؟ نیازهای آنها چیست؟ چه زمانی از روز شلوغ ترین زمان خواهد بود؟ شناخت خوب مشتریان به برنامه ریزی، ایجاد منو و قیمت کمک می کند.

اخذ نمایندگی کافه، مطابق با چشم انداز و اهداف

اخذ نمایندگی کافه، مطابق با چشم انداز و اهداف شما خواهد بود. بدون شک شما، برنامه های زیادی را در سر دارید. تصویری ذهنی که از کافه خود دارید را به واقعیت تبدیل کنید. برای خود ثبت کنید که چه برنامه ای برای کافه خود دارید و چه طراحی برای آن در نظر گرفتید.

شروع به جمع ‌آوری عکس ‌ها، منوها و ایده‌ های طراحی کنید تا الهام ‌بخشی از ظاهر کافه‌تان، نوع غذایی که سرو می‌کنید و احساسی را در مشتریانتان به هنگام ورود ایجاد می کنید، باشید. داشتن چشم انداز شما به وضوح به شما کمک می کند در انتخاب نام، دکوراسیون، برنامه ریزی غذا، انتخاب قهوه، انتخاب فنجان ها و تعیین روش تعامل خود با مشتریان ثابت قدم باشید.

برندهای مطرح که برای اعطای نمایندگی کافه اقدام می کنند، ضوابط خاصی دارند که لازم است هماهنگی های لازم را با ایشان داشته باشید. راز موفقیت شما این است که واقعاً درک کنید که این تجارت را برای چه کسی طراحی می کنید.

انتخاب محل مناسب کافه

انتخاب محل مناسب برای نمایندگی کافه، قدم بعدی شماست. موقعیت مکانی برای موفقیت کلی هر کافه بسیار مهم است. قبل از تصمیم گیری، مدتی را در زمینه هایی که در نظر دارید، صرف کنید. به ترافیک محل و پارکینگ در دسترس دقت کنید. آیا مکان به اندازه کافی قابل مشاهده است؟ آیا ترافیک کافی در اطراف کافه شما وجود دارد؟

مکان از نظر جمعیتی به چه معناست؟ جامعه محلی چه چیزهایی را در کافه دوست دارد؟ آیا نزدیک بسیاری از کافه های دیگر یا در کوچه کوچکی هستید؟ به یاد داشته باشید که زمان زیادی را در اینجا سپری خواهید کرد، بنابراین،  مطمئن شوید که واقعاً که چه چیزی باعث می ‌شود که مردم محلی به آن توجه کنند. این نکات را هنگام اخذ نمایندگی کافه در نظر بگیرید.

نمایندگی کافه

انتخاب بهترین تامین کنندگان

یافتن و انتخاب بهترین تامین کنندگان که قابل اعتماد باشند، جزء کلیدی موفقیت هر کسب و کاری است. بسته به نوع کافه ‌ای که باز می‌ کنید، تامین ‌کنندگان اصلی معمولاً قهوه، شیر، نان، محصولات تازه و مواد غذایی هستند. شما همچنین به تجهیزاتی مانند قهوه ساز، فنجان و ظروف پذیرایی، همزن قهوه، قوری و… نیاز دارید.

با تهیه لیستی از تمام لوازم مورد نیاز خود شروع کنید، تا جایی که می توانید جزئیات را ارائه دهید. از آنجا، می توانید تحقیق در مورد تامین کنندگان را شروع کنید تا زمانی که کسانی را که دوست دارید و با فلسفه کسب و کار شما مطابقت دارند، پیدا کنید.

به عنوان نمایندگی کافه، لازم است که خود را با برنامه های برندی که نمایندگی آن را دارید، کاملا هماهنگ باشید.

چگونگی طراحی برای نمایندگی کافه

طراحی برای نمایندگی کافه، در جذب مشتریان و ترغیب آنها برای بازگشت، بسیار مهم است. این مفهوم تا حد زیادی به مخاطب هدف شما بستگی دارد. آیا مدرن خواهد بود؟ دوستی خانوادگی؟ سلامت محور؟ یا بسیاری از گزینه های دیگر، سلیقه مشتریان خود را درک کنید و کافه خود را با در نظر گرفتن آنها طراحی کنید.

طراحی ها را در نظر بگیرید. چیدمان را هم از نگاه کارمند و مشتری ارزیابی کنید. آیا باریستا می تواند به طور روشمند، در فضای اختصاص داده شده کار کند؟ آیا کارکنان شما می توانند به سرعت از سالن عبور کنند؟ آیا مشتریان با ورود به کافی شاپ شما فرآیند سفارش را درک خواهند کرد؟ اینها نکات مهمی است که باید هنگام اخذ نمایندگی کافه و راه اندازی آن در نظر داشته باشید.

هزینه اخذ و اعطای نمایندگی کافه

منویی مناسب برای تکمیل کافه

منویی مناسب برای تکمیل کافه خود انتخاب کنید. منوی شما باید دیدگاه و موضوع کافه شما را بیان کند. همه چیز باید در نظر گرفته شود، از گزینه های غذا، طراحی، رنگ و فونت، توضیحات جذاب، تصاویر و قیمت که باید هماهنگی کامل با کافه ای باشد که نمایندگی آن را دارید.

شما می توانید به یک غذای خاص فکر کنید و اینکه چگونه می تواند سبک منوی شما را شکل دهد. یکی از رایج ترین اشتباهات صاحبان کافه این است که سعی می کنند همه را راضی کنند. این می تواند شما را با ده ها موردی که به ندرت سفارش داده شده اند، مواجه کند.

روی بیش از 10 تا 12 گزینه تمرکز نکنید، مطمئن شوید که گزینه های بدون گلوتن، وگان و گیاهخواری را در نظر بگیرید. منوی شما باید سودآور باشد. هزینه های مواد تشکیل دهنده و حاشیه هر مورد را محاسبه کنید. به عنوان یک قانون کلی برای شروع، هزینه های مواد اولیه نباید بیش از 35٪ باشد.

هزینه اخذ و اعطای نمایندگی کافه

در صورتی که قصد دارید کافی شاپ خود را راه اندازی کنید، می توانید هزینه اخذ و اعطای نمایندگی کافه را از کارشناسان بلوکازا سوال کرده و مشاوره های لازم در این خصوص را از ایشان دریافت کنید.