بهترین رستوران های گیاهی تهران | رستوران گیاهخواری

بهترین رستوران های گیاهی تهران | رستوران گیاهخواری

اگر از جمله افرادی هستید که برنامه غذایی گیاهخواری دارید، می توانید در بهترین رستوران های گیاهی تهران ، سفارش غذای مورد علاقه خود را سفارش داده و از طعم آن لذت ببرید. گیاهخواری از جمله رژیم های غذایی سالم است که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. در این روش از برنامه، استفاده از گوشت حیوانات و فرآورده های حیوانی حذف می شود. در اینجا بلوکازا به معرفی پنج رستوران گیاهخواری برتر پرداخته است.

بهترین رستوران های گیاهی تهران
بهترین رستوران های گیاهی تهران

لیست برترین رستوران های گیاهی

رستوران گیاهی زمین

رستوران گیاهی زمین، یکی از بهترین رستوران های گیاهی تهران است که با استفاده از مواد غذایی گیاهی سالم و ارگانیک، منوی غذایی کاملی را ارائه می کند. این رستوران که در منطقه غرب تهران واقع شده است، طرفداران زیادی را دارد.

تلفن: ۰۲۱۸۸۳۷۳۹۲۴

سایت: www.zaminvegan.ir

آدرس: تهران، شهرک غرب، فاز ۵، خیابان سیمای ایران، خیابان پردیسان

رستوران گیاهخواری آندانا

رستوران گیاهخواری آندانا ، یکی دیگر از رستوران های گیاهی است که با استفاده از برنامه های به روز شده و در نظر گرفتن ذائقه های متفاوت، غذاهای مطبوع و خوشمزه را به مشتریان خود ارائه می نماید که با قیمت مناسب تهیه شده است.

تلفن: ۰۲۱۲۲۵۵۶۷۶۷

وبسایت: anandaveg.com     

آدرس: تهران، خیابان اختیاریه جنوبی، پلاک ۱۸

رستوران گیاهی پیور

رستوران گیاهی پیور نیز یکی از بهترین رستوران های گیاهی تهران است که در منطقه شمال مرکزی شهر واقع شده و به دلیل کیفیت بالای غذاهای خود، شهرت یافته است. این رستوران که قیمت های مناسبی برای منوی غذاهای خود منظور نموده است، طرفداران زیادی نیز به خود اختصاص می دهد.

شماره تلفن: ۸۸۶۰۳۹۹۰-۰۲۱

وبسایت: www.pureveg.ir

آدرس: شیخ بهایی، برج‌های آ.اس.پ، واحد ۳۵

رستوران گیاهخواری مهر میترا

رستوران گیاهخواری مهر میترا نیز از جمله رستوران های فوق العاده و زیبای لواسان است که برنامه غذایی گیاهی را در اولویت منوی غذاهای خود قرار داده و مطابق با ذائقه های مختلف غذا تهیه می نماید.

تلفن: 26551212-021

وب‌سایت: www.mehremitra.com

آدرس: لواسان، ابتداى بلوار باستى، پلاک 3

رستوران بامیکا

رستوران بامیکا، یکی از بهترین رستوران های گیاهی تهران است که با در نظر گرفتن محصولات ارگانیک، غذاهای خوش طعم و دلپذیری را به مشتریان خود ارائه می نماید. می توانید در میان منوی این رستوران گیاهخواری ، غذای مورد علاقه خود را با قیمت مناسب تهیه کنید.

وب‌سایت: shop.bamika.ir

آدرس: سعادت آباد، ضلع جنوب غربی میدان کتاب، پلاک دو