مزایا و معایب رستوران داری

پنج ویژگی که رستوران شما را عالی میکند.

صنعت رستوران یکی از رقابتی ترین صنایع کشور است. در نتیجه، باید مطمئن باشید که رستوران شما از بین جمعیت متمایز است و یک منوی درخشان به تنهایی کافی نیست. شما باید بدانید که چه چیزی یک رستوران عالی را می سازد، و باید بتوانید این مراحل را هنگام برنامه ریزی برای رستوران خود اجرا کنید.

مکان

موقعیت مکانی رستوران فوق العاده مهم است. حتی اگر بهترین منوی جهان را داشته باشید، اگر کسی نتواند رستوران شما را پیدا کند، یا کسی بخواهد به محل شما بیاید، کسب و کار شما شکست خواهد خورد. به مخاطبان هدف خود فکر کنید و مکان خود را بر اساس جایی که بیشترین ترافیک از آن بازار اتفاق می افتد، تعیین کنید.

کارکنان فوق العاده

کارکنان ماهر و خوش برخورد یکی از بزرگترین ویژگی های یک رستوران عالی هستند. آنها امتیاز را برای کل رستوران شما تعیین می کنند، بنابراین مطمئن شوید که هنگام استخدام سختگیری لازم را انجام می دهید . برخورد مناسب و دوستانه ، سرعت عمل و توانایی ارتباط با مشتریان رستوران را در همه کارکنان جستجو کنید.

محیط رستوران

رستوران های موفق زمان و پول خود را صرف سرمایه گذاری در فضای عالی می کنند. در ابتدا در مورد یک موضوع تصمیم بگیرید و به آن بچسبید، مراقب باشید که همه چیز از تزئینات گرفته تا مواد مورد استفاده برای ساخت میزها و موسیقی که می نوازید مناسب رستوران باشد.

(فضای رستوران بلوکازا در دولت تهران )

تمیزی و پاکیزگی

هیچ کس نمی خواهد به یک رستوران کثیف برود، حتی اگر غذا فوق العاده باشد. هنگام ساختن مکان، مطمئن شوید که موادی را انتخاب کنید که تمیز نگه داشتن آنها آسان باشد. همچنین باید مطمئن باشید که کارکنان کافی در هر شیفت برای تمیز نگه داشتن مکان دارید. این شامل حمام، آشپزخانه، و هر منطقه لابی است.

چیدمان رستوران

هنگام برنامه ریزی چیدمان داخلی رستوران ، مطمئن شوید که راحتی مهمان را در نظر داشته باشید. بیشتر مشتریان رستوران نمی خواهند با غریبه ها آرنج به آرنج بنشینند یا به راحتی مکالمه را روی میز کنارشان بشنوند. اطمینان حاصل کنید که فضای زیادی بین میزها وجود دارد. حداقل برای عبور یک نفر کافی است.

نمایندگی رستوران

اگر قصد راه اندازی کافه رستوران به سبک ایتالیایی را دارید حتما یک سر به سایت رستوران ما ( رستوران بلوکازا )بزنید .

www.blucasacafe.com

تماس با دفتر مرکزی : 02126231185