فرانچایز یا حق امتیاز رستوران

فرانچایز

قبل از هرچیزی به توضیح کلمه فرانچایز می پردازیم کبمه فرانچایز به زبان ساده به معنی دادن  حق امتیاز هست . زمانی که به کسی یا ارگانی حق استفاده از یک سری امتیازات را بنابر قرار داد بین طرفین می دهید  .

یعنی صاحب امتیاز می تواندحق امیاز  محصول خود را بفروشد  و در ازای آن پول دریافت کند.

فرانچایز یکی از پله های مهم در راه اندازی کسب و کار است . شما می توانید به جای شروع کردن از نقطه صفر امتیاز یک مجموعه را با توجه به شرایط خریداری کنید و از تجربه چند ساله آ ها استفاده کنید و زمانی ک شروع می کنید مشتری های خاص خود را داشته باشید . 

در واقع شما از اسم ، شهرت و تجربه یک برند معروف استفاده می کنید و هزینه خیلی کمتری هم بابت مطرح شدن ، بازاریابی و تبلیغات پرداخت می کنید .

فرانچایز رستوران

حالا که با معنی فرانچایز آشنا شدیم ، می خواهیم در باره فرانچایز رستوران صحبت کنیم . شما زمانی که اقدام به تاسیس رستوران می کنید دو راه پیش رو دارید . یا یک رستوران به سبک خود تاسیس کنید و از صفر تمام کارهایش را انجام دهید  و یا با یکی از رستوران هایی که چندین سال سابقه دارد و مطرح شده است و در ذهن مردم حضور دارد یکی از شعبه های آن را افتتاح کنید و فرانچایز رستوران را خریداری کنید . این کار ریسک بسیار کمتری دارد و احتمال شکست خوردن شما و از دست رفتن سرمایتان بسیار کمتر می کند . چون شما با برند یک رستوران معروف مشتری های مخصوص به خود را دارید و همه شما را می شناسند . 

 

رستوران بلوکازا

رستوران بلوکازا با پنج سال سابقه و چندین شعبه توانسته محبوبیت خوبی در بین مشتریان خود پیدا کند اگر می خواهید یکی از شعبه های ما را داشته باشید با بهترین پشتیبانی و انجام صفر تا صد کارهای رستورا با دفتر مرکزی ما تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید . 

021-26293541