انواع غذا های رستورانی

چه سبک رستوران هایی با چه مدل غذاهایی می توانیم ران اندازی کنیم.

سبک های متفاوتی در غذا در ایران و سرتاسر دنیا وجود دارد که می توان رستوران های مخصوص به آن  سبک غذا را راه اندازی کرد . در پایین به توضیح چند نوع از انواع غذاهای  رستوران ها میپردازیم . اولین سبک غذا ، غذای ایرانی مخصوص به کشور خودمان است. 

غذای اصیل ایرانی

غذاهای پر طرفدار ایرانی در دنیا معروف هستند و در خارج از کشور هم سرو می شوند شما میتوانید اگر در خارج از ایران هم هستید یک رستوران ایرانی داشته باشید. طبق نظر سنجی خوشمزه ترین غذا های ایرانی کباب، فسنجان ،قرمه سبزی،قیمه، آب گوشتو ته چین هستند . شما می توانید در هرجای ایران رستوران ایرانی خود را راه اندازی کنید و رستوران شما مورد استقبال قرار گیرد . 

فست فود

غذای بین المللی که در تمام دنیا طرفداران خود را دارد و بیشتر مورد استقبال جوانان و کودکان است . به خاطر تنوع غذایی بسیاری که در این سبک غذا وجود دارد یک رستوران می تواند تمام منو و یا فقط بخشی از منو فست فود را داشته باشد. به طور مثال یک رستوران فقط مخصوص برگر و یا فقط مخصوص انواع سوخاری است . 

رستوران های ایتالیایی

یکی از محبوب ترین رستوران ها ، رستوران هایی با سرو و پخت غذا به روش ایتالیایی است . معمولا این رستوران ها فضایی به سبک خیابان های اایتالیا و غذاهای فست فودی با پخت به روش ایتالیایی دارند . از غذاهای محبوب ایتالیایی می توان به لازانیا ، انواع پاستاها و پیتزاهای ایتالیایی با پنیر زیاد و ضخامت کم اشاره کرد .

 

رستوران غذاهای تایلندی

یکی از انواع غذاها ، غذاهای تایلندی است که رنگ های بسیار جذاب دارد اما خیلی با ذائقه ایرانی ها سازگار نمی باشد اما باز هم طرفداران مخصوص به خود را دارد . در شهرهای بزرگ بیشتر رستوران های تایلندی دیده می شود .

 

غذاهای ژاپنی

همیشه کم و بیش همه با غذاهای ژاپنی آشنا هستند اما این نوع غذا هم خیلی با ذائقه ایرانی ها سازگاری ندارد. در غذاهای ژاپنی بیشتر از غذاهای دریایی و برنج استفاده می شود.